Grupa 2O pracownii

Spojrzeliśmy szerzej.

Czego brakuje niepowtarzalnym przez odciśnięty na nich znak mijającego czasu przedmiotom, by na nowo zmieniały codzienne życie ludzi?

Oferujemy unikaty, niepodrabialne arcydzieła, w których panem kreacji jest czas i malowana na jego osi historia, a my jego sumiennymi uczniami i profesjonalnymi rzemieślnikami. Znamy się od dzieciństwa, któregoś dnia kolejny raz weszliśmy do skazanej na wyburzenie fabryki. Najpierw to poczuliśmy, później stworzyliśmy. Tak powstała Pracownia RAMA.

Stawiamy na estetykę, funkcjonalność i ergonomię.

Nasze oświetlenie i meble znajdują zastosowanie zarówno w biurze, restauracji jak i domu, czy ogrodzie.

Miejsca, którym dodałyby uroku można mnożyć. Podjęliśmy się renowacji starych lamp przemysłowych i dzięki nowoczesnym metodom ich odświeżania, o których moglibyśmy opowiadać godzinami, sprawiliśmy że dodają one wnętrzom wielowymiarowości. Wnętrze naszych mebli, a przez to wnętrza naszych Klientów, wypełniamy nowoczesnymi, ergonomicznymi rozwiązaniami.

Nasze pierwsze produkty – lampy Kwoka, Sroka i Beczka, czekają by służyć Państwu przez lata.

To Państwo decydują o kolorze lakieru każdego elementu.

Nasze lampy oferują Państwu całe swoje drugie życie, a my naszą pasję i zaangażowanie by tworzyć rzeczy piękne i niosące w sobie historię. Ponowne wykorzystanie tych przedmiotów przyczynia się do dbania o środowisko i jest kwintesencją nurtu Upcyclingu.

P1011849